חברת פורטופינו קפה נוסדה בשנת , 1996 מתוך חזון שעולם הקפה יתפתח, יתרחב ויהפוך לענף המשלב בתוכו חדשנות והתחדשות, איכות ויושרה.
פורטופינו קפה מתמחה בקליית קפה ויזמות בענף המזון. צוות החברה מונה אנשי מקצוע בעלי ותק מצטבר מעל 30 שנות בענף המזון – קליית קפה ובניית תערובות בהתאמה אישית, שיווק והדרכות.
בפורטופינו, עובדים תוך שילוב מסורות עתיקות וטכנולוגיה מודרנית. לבית הקלייה ציוד מודרני מהמתקדמים בתחום ומערך ייצור ואריזה אוטומטית הפועל על פי נהלי בקרת איכות קפדניים. על אף האוטומציה, המגע והרגש האנושיים אצלנו מלווים תמיד את תהליך קליית הקפה.
פורטופינו קפה, עושה שימוש במגוון רחב של פולים ירוקים ממדינות שונות – ללא פשרה באיכות, באחסנה ובטיפול הולם בחומרי הגלם. היות ופורטופינו קפה מתמחה בייצור וקלייה , יש באפשרותנו להתמקד בכל ההיבטים החיוניים להפקת קפה משובח – למן בחירת חומרי הגלם, הכנת התערובות והתאמת סל המוצרים ללקוח, דרך תהליך קלייה איכותי וכלה באריזת הקפה ושימרה על טריותו. הודות לכך, החברה מציעה מוצר סופי באיכות הגבוהה ביותר. השימוש במגוון רחב של חומרי גלם איכותיים מאפשר לנו להציע ספקטרום רחב של מוצרים וטעמים.
פורטופינו קפה מתמחה גם בבניית סל מוצרים המותאם במיוחד לצרכי תחום בתי הקפה, תוך שימת דגש על מיתוג נכון ופתרון שלם. ייצור הקפה מתבצע בהתאם לתיק מוצר ייחודי הנבנה בשיתוף עם הלקוח, ועל פי סדרת טעימות. התיק מורכב ממפרט הכולל את סוגי התערובות, פרופיל הקלייה והכמויות הנדרשות בהתאם לצריכה החודשית, תוך בקרת איכות קפדנית. בתום תהליך הקלייה, נארז הקפה באריזות מיוחדות, הממותגות לפי בחירת הלקוח.
פורטופינו קפה משקיעה זמן רב במו”פ, בענף הקפה, מתוך אמונה ביכולת לייצר פתרונות אישיים ומוצרים חדשים, וזאת על מנת להוות גורם מוביל בענף הקפה בישראל. במקביל ומתוך הבנה, שקפה טוב זה לא רק אספרסו או הפוך, חיפשנו בעולם מוצרים חדשים התומכים בגישתנו זו, וכך התחלנו לייבא את ILSA מאיטליה, HARIO מיפן. CHEMEX מארה"ב ואת AERO PRESS מארה"ב, המשווקים על ידנו בבתי קפה ומסעדות מתמחות.
“כל יום אנו לומדים שיש עוד הרבה מה ללמוד".

כחלק מהשרות שאנו מקפידים עליו, ישנם גם הטמעה של מערכי הדרכה ובקרת איכות, אסטרטגיה שיווקית ותמיכה מקצועית בשרות לקוחות, קידום מכירות וסדנאות מקצועיות. אנחנו בעלי ניסיון מוכח בעבודה מול רשתות, בתי קפה וצרכנים פרטיים ומכירים את ענף המזון משני צדי המתרס. החברה יודעת לספק שירותים מגוונים כגון: הדרכות בריסטה, בניית תפריטי משקאות ייחודיים, הדרכת שרות לקוחות, הדרכת מנהלי בר / אחראי משמרת.

צוות החברה בעל קשרים רבים וטובים בענף הקפה והמזון בישראל ובעולם. נשמח תמיד להיות לעזר במציאת פתרונות לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח. לקוחותינו בוחרים בנו משום שאנו מספקים להם חבילת שירות כוללת ואטרקטיבית המשלבת איכות ללא פשרות, חדשנות, יושרה והתאמה אישית.

אם המטרה שלכם היא למתג, למכור או להגיש קפה טוב יותר תוך הגדלת הרווחים מכך, נשמח להיפגש ולהדגים לכם כיצד אנו יכולים לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

 

 

על בית הקפה פורטופינו

לאחר 15 שנים של קלייה שיווק והדרכה של קפה איכותי …….
מתוך הבנה ולמידה שקפה זה לא רק אספרסו, אלא תרבות, שיטות מיצוי ייחודיות, זני קפה מעניינים ובעיקר תשוקה לדעת ללמוד ולהתפתח, החלטנו שהגיע הזמן לאסוף את כל הידע, האהבה והתשוקה שלנו לקפה והקמנו את בית הקפה פורטופינו ברמת השרון.
בבית קפה פורטופינו, אוסישקין 56, רמת השרון,  תוכלו ליהנות ממשקאות קפה מבוססי אספרסו איכותי ומגוון רחב של משקאות מהגל השלישי, המוגשים בכלים  של HRIO, ILSA, CHEMEX. לצד מטעמים טריים וייחודיים.
וכן, אפשר לרכוש בבית הקפה פורטופינו מגוון רחב של פולי קפה טריים וכלים איכותיים וחדשנים למיצוי קפה לצריכה ביתית.
אנחנו אוהבים את המקצוע שלנו ומבינים קפה ישר והפוך.