חברת פורטופינו קפה נוסדה בשנת 1996 מתוך חזון שעולם הקפה יתפתח, יתרחב ויהפוך לענף המשלב בתוכו חדשנות והתחדשות, איכות ויושרה.
פורטופינו קפה מתמחה בקליית קפה ויזמות בענף המזון. צוות החברה מונה אנשי מקצוע בעלי ותק מצטבר מעל 30 שנות בענף המזון – קליית קפה ובניית תערובות בהתאמה אישית, שיווק והדרכות.
בפורטופינו, עובדים תוך שילוב מסורות עתיקות וטכנולוגיה מודרנית. לבית הקלייה ציוד מודרני מהמתקדמים בתחום ומערך ייצור ואריזה אוטומטית הפועל על פי נהלי בקרת איכות קפדניים. על אף האוטומציה, המגע והרגש האנושיים אצלנו מלווים תמיד את תהליך קליית הקפה.
פורטופינו קפה, עושה שימוש במגוון רחב של פולים ירוקים ממדינות שונות – ללא פשרה באיכות, באחסנה ובטיפול הולם בחומרי הגלם.

חברתנו מתמחה בייבוא, ייצור וקלייה ,המאפשר להתמקד בכל ההיבטים החיוניים להפקת קפה משובח – למן בחירת חומרי הגלם, קפה חד-זני מחוות גידול קטנות, אורגני ופיירטרייד, בהרכבת תערובות והתאמת סל המוצרים ללקוח, דרך תהליך קלייה איכותי וכלה באריזת הקפה ושמירה על טריותו.

החברה מציעה מוצר סופי באיכות גבוהה ביותר. השימוש במגוון רחב של חומרי גלם איכותיים מאפשר לנו להציע ספקטרום רחב של מוצרים וטעמים.

פורטופינו קפה משקיעה זמן רב במחקר ופיתוח בענף הקפה, מתוך רצון להציע זנים  ומוצרים חדשים,  מכיוון, שקפה טוב זה לא רק אספרסו או הפוך, חיפשנו בעולם מוצרים חדשים התומכים בגישתנו זו, וכך התחלנו לייבא את ILSA מאיטליה, HARIO מיפן, ומארצות הברית : AEROPRESS ו- CHEMEX   ,

 מארה"ב, המשווקים על ידנו בבתי קפה ומסעדות מתמחות.

אם המטרה שלכם היא למתג, למכור או להגיש קפה טוב יותר תוך הגדלת הרווחים מכך, נשמח להיפגש ולהדגים לכם כיצד אנו יכולים לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

 

על בית הקפה פורטופינו

לאחר 15 שנים של קלייה שיווק והדרכה של קפה איכותי …….
מתוך הבנה ולמידה שקפה זה לא רק אספרסו, אלא תרבות, שיטות מיצוי ייחודיות, זני קפה מעניינים ובעיקר תשוקה לדעת ללמוד ולהתפתח, החלטנו שהגיע הזמן לאסוף את כל הידע, האהבה והתשוקה שלנו לקפה והקמנו את בית הקפה פורטופינו ברמת השרון.
בבית קפה פורטופינו, אוסישקין 56, רמת השרון,  תוכלו ליהנות ממשקאות קפה מבוססי אספרסו איכותי ומגוון רחב של משקאות מהגל השלישי, המוגשים בכלים  של HRIO, ILSA, CHEMEX. לצד מטעמים טריים וייחודיים.
וכן, אפשר לרכוש בבית הקפה פורטופינו מגוון רחב של פולי קפה טריים וכלים איכותיים וחדשנים למיצוי קפה לצריכה ביתית.
אנחנו אוהבים את המקצוע שלנו ומבינים קפה ישר והפוך.