Ecotact/GrainPro


Ecotact/GrainPro

“GrainPro”

היא חברה עולמית מובילה שנוסדה בשנת 1992 בקונקורד, מסצ’וסטס המתמחה בטכנולוגיית Ultra Hermetic TM המשמשת לאחסון, הובלה ופתרונות איטום. החברה פועלת ב 115 מקומות שונים ברחבי העולם בשיתוף פעולה עם אנשים ממגוון עשיר של תרבויות ורקעים.

ב- GrainPro מאמינים כי באמצעות שיתוף פעולה ואינטרס הדדי, ניתן להשיג מערכת בריאה של ניהול טריות הקפה לאחר הקציר – דבר החשוב לכל עסקי הקפה באשר הם.

מה הם עושים?
החבר’ה מומחים ביצירת מוצרים התומכים בהליכים אורגניים ללא כימיקלים כאמור לאחסון הובלה ואיטום. הם מוודאים שהקפה השווה שבדרך אלינו, מטופל בסביבה נטולת לחות, נטולת חרקים ונטולת עובש.

החזון שלהם הוא להיות צעד אחד קרוב יותר בלראות עולם נטול רעב. הם שואפים לשיתוף פעולה עולמי במגזר החקלאי הן למגדלים, לסוחרים וכל זאת באמצעות המוצרים שלהם.

“Ecotact” – “הרעננות שלמה”


חברת אקוטקט שייכת לחברת Aashirvad International, הודו, שהיא המקבילה ההודית לשותפות בינלאומית של שרשרת ערך(כלי ניתוח עסקי בתהליך תכנון אסטרטגי).
לחברה קצב צמיחה קבוע מאז הקמתה בשנת 2005 והיא חלוצה לאומית ואחת המייצאות המובילות של שקיות אריזה הרמטיות רב שכבתיות.
שותפי שרשרת הערך הבינלאומית שלנו משתרעים על פני יותר מ -30 מדינות כולל ארה”ב, מקסיקו, הודו, בריטניה, ספרד וסין.

קפה, קקאו, תה, אורז או מוצרים אחרים Ecotact שומרת על רעננות והטריות שלהם עם מוצרי האריזה האיכותיים שלה.
ומשם הם שואבים את שמם.
הם מומחים בפתרונות אולטרה-הרמטיים, האריזות גורמות למוצר להישאר ללא פגע לאחר הקטיף.
מדובר בשקיות אקולוגיות אטומות הרמטיות, המיוצרות בטכנולוגיה מחקרית מיוחדת לשמירה על טריותן הטבעית של המוצרים במחסנים ובמהלך הובלתם, ללא שימוש בחומרי הדברה.
בנוסף, החברה מספקת פתרונות אריזה גם של מוצרים כגון שקיות PP (שקיות פייבר), שקיות יוטה(לנשיאת יד) ושקי יוטה.

Ecotact , למעט פתרונות אריזה הרמטית באיכות גבוהה לקפה ירוק, גם אחראים על אריזות טריות של – קקאו, תה, סוכר, אורז, תירס, חיטה, קינואה ואפילו אגוזי מקדמיה לכל העולם.

החברה לא מוכנה להתפשר על תהליך הייצור הידידותי לסביבה שלה. שקיות הפלסטיק הרב שכבתי שלהם ניתנות למחזור ושומרות על התוצרת בצורתה האורגנית למשך הארוך ביותר בכל התנאים האטמוספריים.
עם טכנולוגיה מתקדמת כל שלב מתוכנן בקפידה ומבוצע במדויק.
שקיפות, סחר הוגן ואחריות חברתית נמצאים ב- DNA של הארגון, גלויים על פני רמות הצוות ופעולותיו. הערכים הם מרכזיים במותג ובייעודו.